Samuel Umtiti z "Lion" w "Barcelona", 25 mln euro

Samuel Umtiti z "Lion" w "Barcelona", 25 mln euro

Bunch Pique - Mascherano jest przerażające forward "Barcelona" konkurenci, ale jeśli spada, staje się o wiele bardziej interesująca od tego duetu. Kupić przyzwoity MATE tych facetów - rozsądną decyzję. Umtiti był w dobrej kondycji w "Lyon", a w domu Euro nie daje powodów, by wątpić w jego kompetencji. 3.jpg Nicolas Gaitan z "Benfica" w "Athletics", 25 mln euro

Symeon, nawet bez dawnego entuzjazmu, nadal aktualizuje strukturę. Gaitan był liderem w "Benfica" i dodaje, świeże pomysły ataku "Atletico". A co najważniejsze, 28-letni argentyński kreacje udał się do Madrytu do zaledwie 25 mln euro - na tle tej szalonej cenie tag wygląda prezent!

Ezequiel Garay z "Zenith" w "Valencia", 20 mln euro

Jednym z najbardziej oczekiwanych transferu latem wciąż utrzymywane. Na argentyńskiej tsentrbeka twierdził "Chelsea" i "Valencia", ale między deszczowej Londynie i ciepłe morze Garay wybrał odpowiednią opcję. Widocznie Ezequiel zagra w połączeniu z dzierżawiony od "Manchester City" Elyakimom Mangala, choć Walencja sellout - idź i wyrozumieć.

Lucas Digne z Paris St Germain w "Barcelona", 16,5 mln euro

Dinh doskonale zdaje sobie sprawę, że w "Barcelona", wrócił do Jordi Alba, więc na pewno roztropnie przesłanych do telefonu iPhone gier światowych nowości. Praktyka meczu 22-letni Francuz otrzyma na przykład we wczesnych etapach Pucharu Hiszpanii, a także krwawe włamał się na śmierć "Alavesa".

Chimay Vrsaljko z "Sassuolo" w "Athletics", 16 mln euro

Juanfran wciąż ciągnie i powołany do drużyny narodowej, ale liczba 31 w kolumnie "życia" za stałe podłączenie do ataku strzeleckiej przyłożenia, jak to sugeruje. W związku z tym, przeniesienie do 24-letniego Chorwatów z "Sassuolo" wygląda jak wielka inwestycja w przyszłość - z lub bez niego Symeona.

Franco Vazquez z "Palermo" w "Sevilla", 15 mln euro

Powszechnie znana w wąskich kręgach włoskiej kombi. Jego "Palermo" prawie wyleciał do Serie B, ale reputacja Argentyny nie jest tak dotknięte - Vasquez był zaangażowany w 36% bramek swojego zespołu. W "Sewilla" Franco nadal będzie zadowolić fanów skuteczności, ponieważ Jorge Sampaoli nie wie na pewno, kto zaprasza.

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz