Pod koniec sierpnia 2012 roku

Pod koniec sierpnia 2012 roku, "Zenith" rzeczywiście zwróciła uwagę całej społeczności piłkarskiej do stolicy północnego. Zobowiązuje przeniesienie zapisu, który obejmuje równoczesne przesyłanie dwóch znanych graczy w Europie - Hulk z "port" i "Axel Witsel z Benfiki" - obóz niebiesko-biało-niebieskich. W tym czasie, Hulk został graczem światowej renomie, który twierdził, wielu topowych klubów. Witsel z kolei był młody, utalentowany i ... wszystko. Jego ogromny potencjał znana daleko poza granicami Belgii i Portugalii, przewidział wielką przyszłość, ale w zasadzie status "gwiazdy" nie ma belgijski. Nie było to przedwczesne i wykwalifikowany pomocnik, a nie więcej.

Podczas gdy sytuacja gospodarcza w kraju jest bardzo korzystna: prześledzić stabilizacji na rynku walutowym, liczba przedsiębiorców i firmy wzrosła wykładniczo, a luksusowe samochody w salonach można było kupić za odpowiednią cenę. Przychody i zysk większości rosyjskich klubów były również rośnie, a więc nadmierna liczba przelewów oraz pojawienie się graczy z wielkich nazwisk z przeszłości nie ma już nałożone szelest w społeczeństwie. Jednak "Zenith" był w stanie wzbudzić kibicom i zabić Rosjanom wrażenie od roku przed przejściem do naszej klasyfikacji Samuel Eto'o. Dostawa obiecujący duet portugalskiej mistrzostw kosztować Piotrogrodu w rekordzie 100 milionów euro. 1.jpg Po pojawieniu się w mediach Prasa o ile pieniędzy kierownictwo klubu Petersburgu i "Gazprom" dla Hulka i przekłada kont Vitcelya "Porto" i "Benfica" i ilu graczy będzie zapłacić w ciągu roku, tylko leniwy powstrzymał się od dyskusji fakt. Publiczność jest podzielony na pewną liczbę obozie, z których jeden był znacznie większy niż drugi. Nietrudno się domyślić, że liczba przeciwników przeniesienia i ma zdecydowaną większość w tej sprawie. Ich głównym Wniosek ten został częściowo nieodpowiednie marnowanie publicznych pieniędzy, mówią, droga z nadejściem tych cudzoziemców nie będzie lepiej i lepiej byłoby podzielić 100 mln euro przez liczbę potrzebujących świadczeń socjalnych.

Oczywiście byli tacy, którzy cieszyli się w uzupełnianie rosyjskich klubów godnych przedstawicieli europejskiego futbolu. Ale najczęściej ci ludzie zauważyli nierówny stosunek jakość / cena. A jak odtwarzacze możemy wątpić bardzo sceptyczny osoba, ale cena wygórowana spowodowane zaskoczeniem niemal wszyscy. Tu od razu nasuwa się pytanie - "jak gdyby" Zenith "będzie w stanie wyodrębnić współmierne korzyści z tych przejęć?". Poniższy wyskakujące pytanie nosił charakter gospodarczy - "i może Bossów niebiesko-biało-niebieski w przyszłości odzyskać te koszty?". Pozostawało tylko czekać trochę czasu, aby uzyskać wszystkie swoje odpowiedzi.

Więc czekaliśmy! Dokładnie cztery lata po formalnym podpisaniu graczy (choć wydaje się, że dopiero niedawno), jesteśmy świadkami przejścia Hulk w Chinach i zgody "Zenith" z "Juventusu" na temat transferu Vitcelya podczas nadchodzącego okresu zimowego dozayavochnoy.

Aby rozpocząć, aby odpowiedzieć na ostatnie pytanie. Będzie to wymagało wprowadzenie kilku prostych operacji arytmetycznych. Umieszczenie wpływy dla aktywów brazylijskich i przyszłą wysokość odszkodowania, że ​​"Zenith" w zimie dostanie: 55 + 5 = 60 milionów euro. Twarze radykalnych przeciwników wyglądu Hulka i Vitcelya w rosyjskiej lidze powstała podstępny uśmiech, jako suma rząd wielkości niższe niż wypłacane przez klub portugalskiej. Ale przedwczesne grin: nie zapomnij o kursy wymiany. Jeśli przeliczenia kwoty w rublach, pojawi się następujący obraz - w 2012 roku, "Zenith" wydał na zakup około czterech miliardów rubli; 2017 otrzyma, jeśli nic drastycznego stanie się walutą, w klubie skarbu o tę samą kwotę. Jeśli nie brać pod uwagę inne czynniki, takie jak koszty wynagrodzeń i klubu, możemy śmiało powiedzieć, że "Zenith" nie jest dużo zbankrutowała po stronie finansowej kwestii.

Jeśli chodzi o osiągnięciach sportowych brazylijskiego i belgijskie, sytuacja rozwinęła się w różnych scenariuszach. Obaj gracze rozpoczął graczy żelaza podstawowej struktury, lecz ich rola jest z pewnością różnić się od siebie. Jeśli Hulk, zdobywając niemal każdą grę dla "Zenith" był w stanie stać się nie tylko idolem i bożyszczem Piotrogrodu, ale także zdobył szacunek samodzielne większości fanów CSKA z "Spartakus" i innych komend, Axel takiej wysokości nie osiągnął i jest mało prawdopodobne, czy będzie osiągnąć w ciągu sześciu miesięcy. Tak, w większości meczów grał użyteczną i wysoką jakość, ale ilość Devoted "Benfica" dla niego, nie są proporcjonalnie równy poziom umiejętności.

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl