Gomes miał dwa różne sezony w "Valencia"

Gomes miał dwa różne sezony w "Valencia" i stał się jednym z kluczowych graczy w zespole - przynajmniej w środku stawki. Były plotki o jego możliwym odejściu do "Juventus" i "prawdziwe", ale wybór padł na "Barcelona". Miejsce w głównej klatce mistrz Europy, oczywiście, nie jest gwarantowane, ale w dwudziestu trzech lat może znieść. Ale "Barcelona" ze swoim wyczerpującym planem w kilku turniejach głębokości kompozycji z pewnością nie zaszkodzi.

Kevin Gameiro z "Sewilli" w "Athletics", 32 mln euro

Fernando Torres nie jest coraz młodszy, chociaż w ubiegłym sezonie w "Athletics" była bardzo dobra. Umieść Antoine Griezmann w zasadzie nie może być kwestionowana, ale drugi zespół napastnik Diego Simeone było potrzebne. Nie było możliwości, aby opuścić Borja Baston, otfeerivshego w "Eibar", ale o tym poniżej. Rozmawiano też o możliwym powrocie "Obrzydliwe nine" - Diego Costa. Ale opcja do ostygnięcia finishёrom-strzelców "Seville" wydaje się najlepszym rozwiązaniem. I zrozumieć atak Francuzi sobą doskonale.

soccer ball Paco Alcacer z "Valencia" w "Barcelona", 30 mln euro

Tylko leniwi ludzie nie mówią, że trio MSN chce kogoś, kto wypadł bezboleśnie zastąpić list. Sandro, Munir - wszystko to nie jest tak, a ci ludzie są już opracowane w nowych klubach. Paco Alcacer - prawdziwy "valensianista" - pozostawić do fanów "Los Che" był potwornie bolesne, ale Peter Lim Lay Hoon i jego widok rzeczy. Teraz "Barcelona" mają wspaniały napastnik i "Valencia" - jeszcze więcej problemów. Nawiasem mówiąc, jest on przeznaczony do zastąpienia Infiltracja Munir Alcacer w "Valencia".

Alfred N'Diaye z "Betis" w "Villarreal", 8 mln euro

Thomas Pina wybrał wątpliwą możliwość kontynuowania kariery - "Bruges" i "Villarreal" został zmuszony szukać zastępstwa. Na szczęście nie było potrzeby iść daleko - w "Betis" świeci opornik wyjaśniająca Alfred N'Diaye. W razie potrzeby, senegalski (i na poziomie młodzieżowym, grał wyłącznie w reprezentacji Francji) może scementować środek obrony i "nurków" - o zmarłych w "MJ" Eric Bailly nikt nawet odróżnić!

Dienis czeryszew z "Real" w "Villarreal", 7 mln euro

Denis wciąż uciekł z niewoli w Madrycie i podpisał kontrakt z "Villarreal". W sprawiedliwości należy zauważyć, że "prawdziwy" nie było w moich myślach, aby zrujnować karierę już pogniecione Canterano. W ramach projektu "okręt podwodny" Cherry grał szybko zakochać się w fanów. Teraz najważniejsze, aby zrobić bez szkody - na własnym poziomie zaawansowania i rosyjski Profesjonalne podejście to nie idzie nigdzie.

Najdroższe / Came

Álvaro Morata z "Juventusu" do "prawdziwego", 30 mln euro

Wydaje się, że tak długo, jak uczniów Madrycie ", mówienie do drugiej drużyny, a nie jego klub wyśle ​​kilka bramek w Lidze Mistrzów Florentino Perez nie doprowadzi nawet ucho. Fernando Morientes zrobił to na wypożyczeniu w "Monaco", Morata - już pełnoprawnym odtwarzaczem "Juventus". Ale "prawdziwe" foresight w opcji napastnika kontraktu ewentualnego wykluczenia. Dwa lata później wzięła. Wszystkie pogłoski o ewentualnym zakupie do przodu z "Bawaria" przez Robert Lewandowski przewidywalnych plotek pozostał, a zatem jedynym konkurentem Alvaro w klubie na stanowisku będzie Karim Benzema.